Дякуємо за вашу оцінку!
Гарно.
Чохол для крісла сподобався,по розміру підійшов.М'який гарної якості.Продавця рекомендую.
Дякуюємо Вам за відгук!
Нормальний товар за адекватну ціну
Дякуємо за вашу оцінку!
Подовжувачі дійсно якісні, хороший пластик, доволі надійний механізм (принаймні на перший погляд, а далі життя покаже), досить довгі добре подовжують; єдиний мінус - неочікувано крихкий метал((( Мені треба було злегка підігнути пряжку щоб поставити підлокітник, а вона просто відламалася від натискання рукою((( тож доведеться замовляти у токаря щоб зробив таку ж з більш надійного металу.
Якісна сумка, дуже швидко оформили та відправили.
Дякую, успішного продажу.
Дякуємо за ваш відгук та оцінку)