Все працює)! Дякую))!!!
Хорошо
Найкращі враження від продавця!
Купляв рюкзак, на пошті не додивився- товар був погано прошитий моментами.
Продавець поштою прийняв повернення та відправив заміну, за рахунок магазину (!).
Справа не в грошах, а в ставленні до покупця.
З цим другим рюкзаком все ок)
Приємно вражений покупкою та сервісом!
Щиро вдячна за швидку відправку
Дякую за дуже швидку відправку!
Прийшов зовсім інший рюкзак, але він дуже був потрібен, тому забрав , але більше замовляти не буду тут