Якість та ефективність зберігання їжі
Була замовлена камера переднього виду
Якісьть камери дуже погана картинка не чітка
Для таких габаритів камери якість дуже погана
Не рекомендую
ІЧ підсвітка працює дуже слабо можна сказати взагалі не підсвічує
Доброго дня Шановний Василь, нам шкода що ви залишились не задоволені. Наш менеджер вже намагався з вами зв'язатись для вирішення даної проблеми але нажаль ви не взяли слухавку.