Гарний органайзер. І комірки знімаються якщо що. І для пензликів є місце. Гарний, немає запитань.)
Шановний Андрій, Що саме Вам не відповідає опису. Посилка повернулась і ми перевірили що Вам відправили все вірно, те що ви не захотіли розбиратись з кріпленням, як кріпити камеру,що і куди прикручувати, що вам намагався пояснити менеджер-то вибачте але це є не провина магазину. Вам відправили те що замовляли і все відповідає опису!
Сподіваємось що в іншому магазині вам знайшли саме те що ви шукали і все вам підійшло! Бажаємо гарних покупок з пром!
Слава Україні та Героям слава!
Все супер! Задоволені