Доброго дня шановний Вадим, ви замовили посилку грошовим переказо тим самим ви мали змогу оглянути та відмовитись від товару. Нажаль при фабричному пошиві нитки дійсно можуть стричати,але це дуже легко виправляється, без ниток це можливе індивідуальне пошиття,або про товар який коштує набагато дорожче. В нашому магазині є різні товари різного цінового сигменту і якості. З цим товаром у нас не було проблем та жодних нарікань. Ми перепрошуємо за незручності і сподіваємось ви знайдете те що шукаєте! Гарних покупок!
Якість жахлива. Пошив кривий, нитки стирчать, все тримається на чесному слові