Товар не отримав, кошти не повертають капець не рекомендую
Доброго дня. Товар був відправлений вчасно, повідомлення з нашого боку Вам також надсилали. Також перевірили інформацію,пром вам вже повернув кошти за пром-оплату. Через технічний збій повенення було трошки довше! Сподіваємось на ваше розуміння та зміну відгуку! На майбудтнє рекомендуємо обирати більш перевіриного перевізника по термінам доставки!
Гарного дня!
Швидка відправка, гарний товар. Дуже вам дякую. Рекомендую до співпраці
Валерія, дякуємо Вам за відгук.
Алексей Ф, дякуємо Вам за відгук.
Олег К, дякуємо Вам за відгук
Дякую за оперативність,пояс L підійшов по розміру Бажаю успіху вашому магазину.
Людмила Г, дякуємо Вам за відгук.