Два дня не могли дотумкати зв'язатися у любiй з соц мережi, як зараз роблять усi хоч трохи димаючi продавцi. Потiм прислали повiдомлення, що замовлення скасовано. Ну i до побачення!
Доброго ранку Шановний Сергій! Регламентом нашого магазину є те, що якщо чогось немає в наявності наш менеджер має Вам зателефонувати!
Вам телефонували,ви не відповідали на дзвінки!
Сьогодні ви нам зателефонували самі і вам пояснили, що товару немає в наявності і що наш менеджер скасує замовлення, що чітко чутно на записі розмови під час якої ви в грубій формі говорили з менеджером!
В таких випадках,коли клієнт не хоче щоб йому телефонували, він робить помітку в коментарях : * не телефонувати, звязок тільки через месенджери*.
В любому випадку перепрошуємо за незручності і сподіваємось на ваше розуміння!
гарного дня!
Дякуємо за вашу оцінку!
Швидко та якісно
Дякуємо за відгук!
Камера просто супер.Працює все чітко👍👍👍
Дякую!
Дякуємо за вашу оцінку!
Дякуємо за вашу оцінку!
Хороший сервіс
Швидка доставка
Продавцю велике дякую
Не пожалів ні на хвилину що обрав саме цей магазин
Дякуємо за вашу оцінку та за ваш відгук!