Усе добре гарне обслуговування,
дякую !
Обслуговування гарне,бандаж не підійшов по розміру - без проблем зробили обмін.Але на фото бандажу застібки-липучкі знаходяться по боках,а в мене одна над коліном,що приводить до занадто сильного затягування ноги.
Дякую за сервіс! Рекомендую!
Все гарно . Помилилась з розміром, бистро та безкоштовно відправили потрібний розмір. Дякую за прекрасне обслуговування.