Доброго дня Олександр!
На порталі Пром.юа наш магазин більше 6 років, і ми маємо хороший рейтинг за відгуками покупців.
Майданчик Пром.юа страхує всі покупки і ретельно стежить за дисципліною роботи магазинів. Тому покупці не мають жодних ризиків, на відміну від магазинів, де поганий відгук може написати людина, яка не здійснила покупки.
Що стосується передоплати - категорія взуття, за умовами нашого магазину, що не суперечить політиці продажів, вирушає лише за передоплатою 100 грн (що покриває витрати транспортування, якщо взуття не підійшло).
Оплата/передплата здійснюється на розрахунковий рахунок, а не на "якусь картку", як ви написали.
Називаючи нас шахраями, ви звинувачуєте весь портал Пром.юа.
Зі свого боку, звертатимемося на підтримку Пром.юа, щоб видалили несправедливий відгук, за яким навіть не було угоди.
Абсолютно не рекомендую продавця!!!!!
Будьте обережні - товар не відправляють поки на перед не перекинеш на якусь карту 100грн.
Можливо шахраї !!!
Чи є дійсно товар в наявності - не відомо !
Чи відправлять товар - не відомо !
Яка якість - не відомо !
Вважаю що всіх хто потребує предоплату без відповідних на те документів - Прому необхідно блокувати в цілях безпеки покупця.
Прому - скаргу було направлено.