Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки з 17.00 робочий день закінчений. Очікуйте завтра дзвінок/ повідомлення нашого менеджера.
Ок. Рекомендуем.
Дякую вже вдруге 🥰 косметичка просто супер, всі мої речі гарно помістились ✅