Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки з 17.00 робочий день закінчений. Очікуйте завтра дзвінок/ повідомлення нашого менеджера.
Товар чудовий за свою ціну, запакували як матрьошку, але це вже зовсім інша історія😆Рекомендую👍
дуже гарне та вчасне обслуговування,всім рекомендую.