Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки з 17.00 робочий день закінчений. Очікуйте завтра дзвінок/ повідомлення нашого менеджера.
все добре
Все добре, дякую. Продавця рекомендую!
дужи хороша косметичка така як я хотіла