Дуже задоволена органайзером на спинку сидіння - він точно як на фото, якісно пошитий і матеріал (шкірзам) нормальної якості.
Дякую персоналу за консультацію та надані фото товару вживу ! Відправка швидка, рекомендую !
Обслуговування на найвищому щаблі☺️👍,швидко, доступне роз‘яснення
Сам рюкзак якісний, але на сумці короткий рімінець для мого зросту 1.70, а токож в деяких місцях стичать нитки. Вцілому покупкою задоволений ціні віповідає зазначеній якості.
Перевірив, все працює