Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки з 17.00 робочий день закінчений. Очікуйте завтра дзвінок/ повідомлення нашого менеджера.
Дуже приємно працювати
Якісна косметичка, очікувала що вона буде трохи більша , але в цілому вона містка, для дорожніх маленьких пляшечок підійде