Доброго дня Єлізавета, нам шкода що ви залишились незадоволені,але ми вважаємо що напис який відрізняється не є приводом для ставлення такої оцінки. Плюс ми хочемо наголосити,що товар був замовлений грошовим переказом і ви мали право оглянути товар та якщо з ним щось не так відмовитись від товару, також в середині посики є визитівка для зв'язку, чого ви не зробили. Підскажіть можливо вам ще щось не подобається і не влаштовує? чи напис то єдина причина вашої оцінки? в любому випадку ви завжди можете повернути товар напротязі 14 календарних днів звернувшись до магазину!
Дякую продавцю за якісний товар і дуже швидку доставку, товар одразу відправили👍