Доброго дня Шановна Марина,Нам дуже шкода що виникла дана ситуація. Нажал через великий потік замовлень на складі не помітили та відправили. Дійсно дуже прикра ситуація,але як і домовились на наступне замовлення у вас діє знижка 100грн на будь який товар.Ще раз приносимо щирі вибачення та повчальну розмову вже проведено з колективом!
Бажаємо гарних покупок з пром!
Слава Героям!Слава Україні!
Очень довольна покупкой, оказался намного лучше ,чем я себе представляла!!!! Спасибо большое продавцу!!!!! Всем советую!!!!!!
Товар прийшов бракований, оператор про це не попереджав, хоча на самому товарі була наліпка, тому повернення.