Якість погана, в середині рюкзака відірвана тканина, оплату зробили 100%, а коли прийшли за посилкою огляд заборонено. Це, що за зневага до покупця. Рюкзак похожий для школяра 1 класу, а не міський. Також пакет з посилкою в середині був мокрий. Цього продавця я не рекомендую.
Доброго дня! Дуже шкода, що склалася така ситуація з доставкою та самим товаром. Щодо рюкзака, справді бачимо по фото, що є фабричний брак. Нажаль, не завжди вдається перевірити всю партію товару при отриманні, тому що ми замовляємо його оптом. Що стосується вологості, що була в пакеті, то з нашого боку товар був точно відправлений у сухому вигляді, можливо при транспортуванні потрапила волога.
Щоб вирішити цю ситуацію, ми готові зробити заміну товара за наш рахунок. Наш менеджер телефонує вам протягом двух днів і нажаль поки не додзвонився.
Шановна Ольга, нам дійсно шкода, що у вас виникла дана ситуація, через велику кількість замовлень нажаль важко перевірити кожний товар роздивляючись всі кишеньки. МИ зі свого боку через нашу провину пропопнували вам зроибит заміну за наш рахунок і все перевірити. нажаль ви відмовлись що нам не дуже зрозуміло чому. Через огляд на пошті,це системна проблема яку ми вже вирішуємо. Ще раз приносимо наші вибачення!
Органайзери прийшли трошки пом'яті, але це не критично. Після того, як наповнюєш їх, тканина розрівнюється. Кожен органайзер знизу защібається на замок, замки всі справні.