Все як завжди на Високому рівні Дякую
Чудовий продавець! Пояснив нюанси, про котрі я не знав. Зробив відеоогляд. Такий підхід до справ мені подобається. Рекомендую.
Сергію дуже вдячні за відгук і завжди раді допомогти!
Два дня не могли дотумкати зв'язатися у любiй з соц мережi, як зараз роблять усi хоч трохи димаючi продавцi. Потiм прислали повiдомлення, що замовлення скасовано. Ну i до побачення!
Доброго ранку Шановний Сергій! Регламентом нашого магазину є те, що якщо чогось немає в наявності наш менеджер має Вам зателефонувати!
Вам телефонували,ви не відповідали на дзвінки!
Сьогодні ви нам зателефонували самі і вам пояснили, що товару немає в наявності і що наш менеджер скасує замовлення, що чітко чутно на записі розмови під час якої ви в грубій формі говорили з менеджером!
В таких випадках,коли клієнт не хоче щоб йому телефонували, він робить помітку в коментарях : * не телефонувати, звязок тільки через месенджери*.
В любому випадку перепрошуємо за незручності і сподіваємось на ваше розуміння!
гарного дня!